Žvakidė matinė 60 mm, IITTALA

Žvakidė matinė 60 mm, IITTALA

Žvakidė matinė 60 mm, IITTALA

 

Garsaus suomių gamintojo IITTALA gaminiai išsiskiria dviem pagrindiniais bruožais – estetika ir funkcionalumu. Kompanijos kūrėjai nekuria daiktų tik dėl grožio, jie nori ir siekia, kad sukurti dizainai būtų amžini ir laiko nepaliesti. Dėl išskirtinio dizaino, šių kūrėjų gaminius ypač lengva suderinti su kitais naujais arba jau esamais gaminiais. Todėl šie gaminiai taip lengvai prigyja kiekvieno namuose. 

Šie maži, spalvoti stiklo šviesuliai sukurti dėka IITTALA gilių stiklo tradicijų pripažinimo. Stiklo spalvos ir storis sustiprina spindesį ir liepsnelių šviesą, o platus spalvų pasirinkimas leis sukurti savo mėgstamus derinius įvairioms šventėms. Ši žvakidė, pavadinimu Kivi papuoš Jūsų interjerą ištisus metus. Gražiausiai šios žvakidės atrodo naudojant juos kompozicijose ar keletą vienu metu, nes šios kolekcijos pagrindinė idėja - komunikacija ir bendrumas. Dėl savo spalvinės gamos, kolekcija tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Taip pat būtent dėl tokios gausios spalvų įvairovės atsiveria daug galimybių pritaikyti jas namų interjere: ant židinio, palangės, kavos stalelio, vaišių ar darbo stalo, vonios kambaryje. Spalvas net galite pasirinkit pagal metų laikus: pavasario gaiva, vasaros ryškumas, rudens romantika, žiemos ramybė. 

Būtina paminėti, kad dėl milžiniško šių žvakidžių populiarumo, šis dizainas yra labai dažnai padirbinėjamas. Tačiau originalios yra tik Kivi kolekcijos žvakidės, visi kita - kopijos, kurios yra nekokybiškai dažomos išoriškai arba dažnai aptraukiamos specialia spalvota plastmasės glazūra. Originalios Kivi žvakidės yra gaminamos iš spalvoto stiklo masės, taigi spalvos nenusiplauna ir nenublunka gėgant metams. 

  

 

 

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėjo: 7360
  • Prekės kodas: 6411920012853
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 18.00€
  • Be mokesčių: 14.88€

Žymos: Žvakidė, matinė, 60 mm, IITTALA