Žvakidė 315 mm, IITTALA

Žvakidė 315 mm, IITTALA

Žvakidė 315 mm, IITTALA

 

Garsaus suomių gamintojo IITTALA gaminiai išsiskiria dviem pagrindiniais bruožais – estetika ir funkcionalumu. Kompanijos kūrėjai nekuria daiktų tik dėl grožio, jie nori ir siekia, kad sukurti dizainai būtų amžini ir laiko nepaliesti. Dėl išskirtinio dizaino, šių kūrėjų gaminius ypač lengva suderinti su kitais naujais arba jau esamais gaminiais. Todėl šie gaminiai taip lengvai prigyja kiekvieno namuose. 

Ši Festivo žvakidė primena ledo skulptūras, atrodo moderniai ir stilingai. Taip pat pasižymi krištolo savybėmis - lietumu, tvirtumu ir šviesos spindulio laužimu. Taigi nenustebkite, jei išvysite vavivorykštę žvakidei pagavus spindulį. Rekomenduojama neleisti sudegti žvakei iki pat galio ir palikti bent 1 cm virš žvakidės, nes kitu atveju atsiranda tikimybė, kad besiplečiantis storas stiklas gali įskilti. 

Šios žvakidės istorija nepaprastai įdomi. Dizaineris Timo Sarpaneva norėjo susikurti vyno taurę sau, kur tilptų visas vyno butelio kiekis. Panaši į ledą taurė buvo pagaminta iš dviejų dalių - dubens ir pagrindo ir kiekviena pučiama atskirai. Dirbtuvėje toms dalims stovint atskirai, ir kilo mintis juos panaudoti kaip žvakides. Taip gimė šis naujosios klasikos šedevras. Nuo 1967 m. gaminama Festivo žvakė tapo tikra suomių namų pažiba. 

  

 

 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėjo: 2843
  • Prekės kodas: 6411920003561
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 85.00€
  • Be mokesčių: 70.25€

Žymos: Žvakidė, 315 mm, IITTALA