Vyno taurių rinkinys 410 ml x 2, IITTALA

Vyno taurių rinkinys 410 ml x 2, IITTALA

Vyno taurių rinkinys 410 ml x 2, IITTALA

 

Garsaus suomių gamintojo IITTALA gaminiai išsiskiria dviem pagrindiniais bruožais – estetika ir funkcionalumu. Kompanijos kūrėjai nekuria daiktų tik dėl grožio, jie nori ir siekia, kad sukurti dizainai būtų amžini ir laiko nepaliesti. Dėl išskirtinio dizaino, šių kūrėjų gaminius ypač lengva suderinti su kitais naujais arba jau esamais gaminiais. Todėl šie gaminiai taip lengvai prigyja kiekvieno namuose. 

Dizaineris Alfredo Häberli norėjo siekė sukurti universalias taures, kurias būtų galima naudoti įvairiam vynui. Jo kūrybai turėjo ir šeimos nariai, dirbantys viešbučių bei restoranų versluose. Turint tokią patirtį, dizainas buvo itin kruopščiai ir atsakingai kuriamas. 

Šiose taurėse galėsite patiekti įvairius raudonus ir baltus vynus. Taurės tinka lengvam ir šviežiam vynui. Taip pat šias taures galima naudoti šampanui ar putojančiam vynui. Stovėdamos taurės šalia, sukuria nepaprastą pusiausvyros pojūtį, nes jų kojelės to paties dydžio. Nepaprastas malonumas laikyti šias Essence taures rankose. 

 

Prekės ypatumai: 

Medžiaga: stiklas

Galima plauti indaplovėse

Ypatybės:
Medžiaga STIKLAS

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėjo: 4272
  • Prekės kodas: 6428501302470
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 32.00€
  • Be mokesčių: 26.45€

Žymos: Vyno, taurių, rinkinys, 410 ml x 2, IITTALA