Stiklo dubuo 155 mm, IITTALA

Stiklo dubuo 155 mm, IITTALA

Stiklo dubuo 155 mm, IITTALA

 

Garsaus suomių gamintojo IITTALA gaminiai išsiskiria dviem pagrindiniais bruožais – estetika ir funkcionalumu. Kompanijos kūrėjai nekuria daiktų tik dėl grožio, jie nori ir siekia, kad sukurti dizainai būtų amžini ir laiko nepaliesti. Dėl išskirtinio dizaino, šių kūrėjų gaminius ypač lengva suderinti su kitais naujais arba jau esamais gaminiais. Todėl šie gaminiai taip lengvai prigyja kiekvieno namuose.

Visi stiklo gaminiai yra gaminami iš kokybiškiausio belgiško smėlio, pasižymi itin dideliu skaidrumu, kietumu bei tvirtumu. Visiems spalvoto stiklo gaminiams yra naudojami oksidai. Tai reiškia, kad metams bėgant tiesioginiai saulės spinduliai nepakeis gaminio spalvų, ir jie išliks atsparūs įbrėžimams. Verta paminėti, kad visa IITTALA produkcija yra bešvinė ir draugiška aplinkai.

Spalvingi Maribowls dubenėliai gaminami nuo 1960 - ųjų metų. Jų kūrėja Armi Ratia panaudojo juos savo pagarsėjusiose sodo šventėse. Nuo tada jie tapo vertingomis dovanomis ir išliko populiarūs iki šių laikų. Tinka serviravimui ir dekoravimui. Naudokite juos įvairiems desertams, uogoms, riešutams, kokteiliams, gėlėms merkti, papuošalams ar net įvairiems smulkiems buitiniams rakandams susidėti arba kaip interjero detalę. Kurkite ir improvizuokite!

Galimos spalvos: rožinis, purpurinis, lašišos rausvumo, švelniai rožinis, melsvas

 

Prekės ypatumai: 

Medžiaga: stiklas

Plauti rankomis

 

Ypatybės:
MedžiagaSTIKLAS

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėjo: 1233
  • Prekės kodas: 6411920049798
  • Prieinamumas: Išparduota
  • 47.00€
  • Be mokesčių: 38.84€

Žymos: Stiklo, dubuo, 155 mm, IITTALA