Tortinė skaidri 240 mm, IITTALA

Tortinė skaidri 240 mm, IITTALA

Tortinė skaidri 240 mm, IITTALA

 

Garsaus suomių gamintojo IITTALA gaminiai išsiskiria dviem pagrindiniais bruožais – estetika ir funkcionalumu. Kompanijos kūrėjai nekuria daiktų tik dėl grožio, jie nori ir siekia, kad sukurti dizainai būtų amžini ir laiko nepaliesti. Dėl išskirtinio dizaino, šių kūrėjų gaminius ypač lengva suderinti su kitais naujais arba jau esamais gaminiais. Todėl šie gaminiai taip lengvai prigyja kiekvieno namuose. 

Šis tortinė iš Kastehelmi stiklo kolekcijos, kurią 1964 m. sukūrė O. Toikka. Ši kolekcija ne tik išskirtinio dizaino, bet ir novatoriško techninių gamybos sprendimų pažiba. Stiklo lašeliai pradėti naudoti, norint paslėpti presuoto stiklo sujungimo taškus bei linijas, liekančias gamybos proceso pabaigoje. Šis bandymas visakeriopai pavyko ir net tapo naujo paviršiaus dizaino prototipu, išryškinančiu šviesos žaismą.  

Visi stiklo gaminiai yra gaminami iš kokybiškiausio belgiško smėlio, pasižymi itin dideliu skaidrumu, kietumu bei tvirtumu. Dėl to, stiklui laužiant šviesos spindulius, galima pamatyti visas vaivorykštės spalvas. Visiems spalvoto stiklo gaminiams yra naudojami oksidai. Tai reiškia, kad metams bėgant tiesioginiai saulės spinduliai nepakeis gaminio spalvų, ir jie išliks atsparūs įbrėžimams. Verta paminėti, kad visa IITTALA produkcija yra bešvinė ir draugiška aplinkai.

Suomiškas pavadinimas – rasos lašelis – įkvėptas gamtos ir spindinčios ryto rasos, kuri atrodo lyg perliukai. Serviruokite šioje tortinėje įvairiausius saldumynus, pyragus, pyragaičius, šokoladą ar vaisius. Kurkite ir improvizuokite!

 

Prekės ypatumai: 

Medžiaga: stiklas

Plauti rankomis

Ypatybės:
MedžiagaSTIKLAS

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėjo: 10519
  • Prekės kodas: 6411923655521
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 68.99€
  • Be mokesčių: 57.02€

Žymos: Tortinė, skaidri, 240 mm, IITTALA