Pagrindinės interjero tendencijos 2017 m.

Paskelbė admin 2017/02/06 0 Komentaras (-ai)

Pagrindinės interjero tendencijos 2017 m.

 

Sausio mėn Paryžiuje vykusioje parodoje Maison et Objet kaip ir kasmet buvo pristatomos visos interjero naujovės, ir suformuotos pagrindinės interjero tendencijos likusiems metų mėnesiams. Pažvelkime iš arčiau:

 

Prabangios tekstūros/audiniai

 

Vienas iš tokių – švelnus kašmyras. Šių metų šūkis – kuo prabangiau, tuo geriau. Siūloma rinktis švelnias apdailas, pradedant kutais, baigiant papuošimais su brangakmeniais. Sluoksniavimas ypatingai populiarus, todėl laisvai dėliokite lovos užtiesalus, pledus ar pagalvėles, kurdami stilingą interjerą. Šilkas padės išgauti švelnius, pastelinius atspalvius. Miksuokime ir derinkime, ir sukurkime sau priimtiną stilių.

 

Dekadentiški pietūs

 

Įsivaizduokite, kad 1940-ųjų spindesys susitinka su šių laikų moderniomis detalėmis - taip turėtų atrodyti jūsų pietų stalas 2017m. Auksiniai, metalo spalvos atspalviai kontrastuoja su elegantiškais, juodais elementais, krikštolas derinamas prie matinių stalio įrankių. Mozaikos formos ir geometrinės linijos susigretina su indų išlinkimais, taip sukurdami nepamirštamą stalo dekoraciją kiekvienai progai, pradedant kasdieniais pietumis ir baigiant vakarėliais. Tokios tendencijos matomos visur - nuo šampano taurių iki serviravimo padėklų.

 

Gyvūnų motyvai

 

Gyvūnų motyvai ilgą laiką buvo aktualūs ir ant podiumo, ir namie ant sofutės, tačiau šiais metais dar papildomai akcentuojamas leopardas. Nuo kičinių, lapės atvaizdų ant minkštos apdailos iki skulptūriškai dekoratyvių namų aksesuarų su pelėdomis ir voverėmis. Atrodo, kad niekas namie nėra nepaliestas šios mados, net ir apšvietimas įgyja kažkokios tai gyvūniškos magijos. Stebėtina, kad ir žuvų atvaizdai buvo pastebimi šioje parodoje, ant pietų indų servizų ar namų kvapų kolekcijų. Žodžiu, gyvūnai dominuoja visais įmanomais pavidalais. Pabandykite sukurti kažką tokio ir savo namuose, gyvūnų atvaizdus juk galima išmegzti ant pagalvėlių! Mažų gyvūnų atvaizdai randami ant raštinių reikmenų. Ši nauja tendencija 2017 m. matoma ne tik interjere, ji atkakliai veržiasi ir į mūsų spintas ir papuošalus.

 

Žaluma

 

Kokius žalius atspalvius mes galime rasti pantono paletėje, tokius mums ir siūlo naudoti šiais metais.  Stipriai jaučiama tropikų įtaka, tačiau skirtingai nei praėjusiais metais, šiemet vyrauja ryškesni atspalviai ir prabangios detalės. Flamingai ir palmių šakelės čia puikiai tinka. Istoriniai motyvai atnaujinti ryškiai matomais tonais. Ši vyraujanti žalumos tendencija yra puikus namų atnaujinimas, puikiai suderinant ir kitas aukščiau siūlomas naujoves.

Na, ką gi, jei panorote atsinaujinti namus ir interjerą, gal kuri iš šių idėjų Jums patiks!

 

 

 

Jurga

Rašyti komentarą