Baltojo vyno taurių rinkinys 160 ml x 2, IITTALA

Baltojo vyno taurių rinkinys 160 ml x 2, IITTALA

Baltojo vyno taurių rinkinys 160 ml x 2, IITTALA

 

Garsaus suomių gamintojo IITTALA gaminiai išsiskiria dviem pagrindiniais bruožais – estetika ir funkcionalumu. Kompanijos kūrėjai nekuria daiktų tik dėl grožio, jie nori ir siekia, kad sukurti dizainai būtų amžini ir laiko nepaliesti. Dėl išskirtinio dizaino, šių kūrėjų gaminius ypač lengva suderinti su kitais naujais arba jau esamais gaminiais. Todėl šie gaminiai taip lengvai prigyja kiekvieno namuose. 

Šios taurės iš Ultima Thule kolekcijos, kuri yra yra viena iš įspūdingiausių Suomijos dizaino pavyzdžių, įkvėpta žiemos ir atkartojanti tirpstančio ledo tekstūrą. Organinio paviršiaus tekstūra – tai garsaus stiklo meistro Tapio Wirkkala šedevras. Wirkkala paskatino stiklapūčius sukurti organinį paviršių, naudojant išdeginto medžio formas išlydytam stiklui formuoti. Šis nesenstantis dizainas, tapo klasika nuo 1960 m. ir užima garbingą vietą pasaulinėje dizaino istorijoje.

Gyvuoja legenda, kad Ultima Thule buvo vadinama tolima šiaurinė sala, palaidota po sniego ir ledo kepure. Prieš porą tūkstančių metų, senovės graikai laikė ją pasaulio kraštu. Taigi šis pavadinimas Ultima Thule įgauna dar gilesnę prasmę; tarsi įrodymas, kad galimybės yra neribotos. Dažnai šis dizainas vadinamas kaip tirpstančio ledo kolekcija.

 

Prekės ypatumai: 

Medžiaga: stiklas

Galima plauti indaplovėse

Ypatybės:
MedžiagaSTIKLAS

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėjo: 13818
  • Prekės kodas: 6411929500702
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 49.01€
  • Be mokesčių: 40.50€

Žymos: Baltojo, vyno, taurių, rinkinys, 160 ml x 2, IITTALA