Mūsų istorija

 

 

 

          Viskas prasidėjo iš meilės maistui ir namams. Šios dvi meilės nuolat buvo šalia, gal kartais karjeros sūkuryje ar beprotiško tempo ritme jos šiek tiek prisislopindavo, bet iš tikrųjų niekur nedingo, o atsiradus šeimai ir vaikams, netgi sugrįžo dvigubu trenksmu. Kūrimasis savo naujuose namuose, buvo gera patirtis, ieškant ne tik gražių, bet ir patogių, o kartu ir įdomių, stilingų daiktų.  Tačiau bene didžiausią džiaugsmą man teikdavo ieškojimas įvairių indų, gražių puodelių, maisto gaminimo aksesuarų ir kitų virtuvės rakandų. Ir tuomet, kai pajunti, kad gaminti maistą, dengti stalą ir kurti jaukumą namuose yra tau daug daugiau nei kasdieninis ritualas, o tiesiog  gyvenimo būdas, pradedi mąstyti, kad gal jau laikas pokyčiams ir naujai veiklai. Taip atsitiko ir mums. Mes leidomės į kelionę po pasaulį, ir ėmėme ieškoti ne tik to, kas maloniai nuteiktų, pamalonintų akis, bet ir stebintų, intriguotų ar net sukeltų šypseną. Galvojome, ko norėtume savo namams, kas mus džiugintų ir prigytų mūsų namuose. Manome, kad virtuvė ir svetainė yra tos kertinės namų vietos, kur šeima praleidžia daugiausiai laiko. Pradėkime nuo to. Tegul skanus maistas atsigula į gražias lėkštes, o mėgavimasis kvapnia arbata - tik iš šypseną keliančių puodelių. Tik nesakykite, kad įmantriausi indai skirti tik svečiams, nes tokiu būdu jūs pasmerkiate save nuobodžiam ir niūriam gyvenimui. Džiaukimės ir mėgaukimės kasdien, maži dalykai kuria stebuklus, tad būkite to dalimi.

 

 

 

          Taigi mes leidomės į kelionę ieškoti kažko nekasdieniško ir džiugaus. Mes vis dar toje kelionėje,  vis dar atrandame kažką tokio, kuo norime pasidžiaugti ir pasidalinti su Jumis. Prisijunkite prie mūsų ir leiskimės kartu į šią nuotykių kelionę.

 

 

 

          VinMoDeco – tai žodžių žaismas: vintažas, modernas,dekoras. Mes ieškome stilių įvairovės, ir kartu skirtingų stilių samplaikos, kuomet vintažiniai elementai dailiai įsikomponuoja moderniame siluete, ir kuomet indai atlieka daugiau nei maisto laikymo paskirtį, bet kartu skleidžia tam tikrą nuotaiką, emociją, kelia estetinį pasigerėjimą ir pasakoja savo istoriją. Sakysite, menas virtuvėje? O kodėl gi ne!