Pyragaičių stovai

Pyragaičių stovai

Nuostabiai atrodantys pyragaičių stovai, kurie papuoš Jūsų šventinį satlą. Šie pyragaičių stovai puikiai atrodys šalia mūsų siūlomų puodelių ar lėkštių. O visi šie  indai yra tik mūsų internetinėje parduotuvėje.

 

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Dviejų aukštų keksiukų ir pyragaičių stovas FLAMINGAS

SUKURTA Lou_Rota          Šis gracingas flamingo atvaizdas atskleidžia jūsų sąmojį ir išlaisvina vidinę jėgą. Šis dviejų aukštų keksiukų ir pyragaičių stovas puikiai talpina namuose gamintus saldumynus. Graži..

56.25€ 44.99€

Dviejų aukštų pyragaičių ir keksiukų stovas KOLIBRIS

SUKURTA Lou_Rota          Sparnai ir širdys plazda nuo šio nuostabiai spalvingo dizaino. Šis dviejų aukštų keksiukų ir pyragaičių stovas puikiai talpina namuose gamintus saldumynus. Gražiai dera su kitais indais, arba serviruoja..

56.25€ 44.99€

Dviejų aukštų pyragaičių ir keksiukų stovas, FLORAL

 PREKĖS PRISTATYMAS 7 - 9 D.Gėlyčių ir taškelių dizainas suteikia žaismingumo šiam pyragaičių stovui. Tik pridėkite skanumynų ir tikrai neliksite nepastebėti! Prekės ypatumai: KeramikaIšmatavimai: aukštis 24 cm, skersmuo 23..

48.99€

Trijų aukštų pyragaičių ir keksiukų stovas, FLORAL

 PREKĖS PRISTATYMAS 7 - 9 D.Gėlyčių ir taškelių dizainas suteikia žaismingumo šiam pyragaičių stovui. Tik pridėkite skanumynų ir tikrai neliksite nepastebėti! Prekės ypatumai: PorcelianasSupakuota dėžutėjeDėžutės išmatavimai: ..

60.37€

Loading...